Про нас

Інтерактивні платформи: Вчителі можуть використовувати спеціальні платформи та веб-сайти, щоб створювати віртуальні уроки, де учні можуть взаємодіяти з матеріалами, розв’язувати завдання та спілкуватися один з одним.

Онлайн-курси та відкриті ресурси: Доступ до онлайн-курсів та відкритих навчальних ресурсів розширює можливості вчителів інформатики. Вони можуть використовувати ці ресурси для поглибленого вивчення нових технологій та передачі цієї інформації своїм учням.

Використання віртуальної реальності (VR) та розширеної реальності (AR): VR та AR можуть стати потужними інструментами для навчання інформатики, створюючи віртуальні середовища для вивчення програмування, алгоритмів та інших ключових концепцій.

Онлайн-платформи для програмування: Використання платформ для навчання програмування (наприклад, Code.org, Scratch, або repl.it) дозволяє вчителям створювати уроки, які сприяють розвитку програмувальних навичок учнів.

Спеціалізовані програми для тестування: Вчителі можуть використовувати цифрові інструменти для створення і проведення тестів, щоб оцінювати рівень знань учнів та адаптувати навчальний процес відповідно.